آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس،جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

 سیاست حفظ حریم خصوصی

 

از اینکه بازدید از وب‌سایت اساکو به نشانی اینترنتی https://esacoo.ir و استفاده از خدمات و محصولات آن انتخاب شماست، مایه دلگرمی و خرسندی این مجموعه است. به همین منظور حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان محترم در طول جمع‌آوری، پردازش و استفاده از وب سایت در زمان بازدید از اولویت‌های این شرکت است.

پذیرش:

بررسی و مطالعه قسمت‌های مختلف سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت کاربران با تبعیت و التزام به سیاست حفظ حریم خصوصی به شرح زیر است که به همراه «شرایط و ضوابط» ، بر رابطه ما با کاربران در خصوص این وب سایت حاکم خواهد بود.

جمع‌آوری اطلاعات:

برخی از داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی سرور ما ذخیره می‎شوند، داده‌هایی است که کاربران، به طور داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم‌های ثبت‌نام، ثبت و پیگیری سفارش، تراکنش‌ها، ارسال نظرات و تیکت‌های پشتیبانی و … ارایه داده‌اند؛ ما هیچ‌گونه اطلاعاتی که متضمن هویت بازدیدکننده باشد جمع‌آوری نمی‌کنیم.

همچنین اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر که ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت؛ تنها به منظور بهبود خدمات و بهینه‌سازی و انجام برنامه‌های تبلیغاتی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد.

وقتی بازدیدکنندگان، نظری در وب‌سایت منتشر می‌کنند، ما داده‌هایی را که در فُرم نظرات به جا مانده جمع‌آوری می‌کنیم. ضمنا برای شناسایی هرزنامه‌ها، نشانی IP (نشانی پروتکل اینترنت) کاربران و یوزر ایجنت (ردیابی وب) را نیز بررسی و جمع‌آوری می‌کنیم.

کوکی‌ها:

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، کاربرات می‌توانند تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌شان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارند اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت.

کاربرات اگر در وبسایت دارای حساب کاربری باشند و با آن به شرکت وارد شوند، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای آنان می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر آنان پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرشان متوقف می‌شود.

کاربران بعد از اینکه به حساب کاربری خود در وبسایت وارد شوند، چندین کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات ورودشان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ی وبسایت صورت داده‌اند، نصب و تنظیم می‌شوند. کوکی‌های ورودی به مدت ۲ روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتی که داشته‌اند نیز در طول ۱ سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنند، در طول ۲ هفته، ورود آنان بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات برای ورود خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج شوند، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

مدت زمان نگه‌داری اطلاعات:

در صورتی که کاربران در وب‌سایت ما نظرات خود را به اشتراک بگذارند، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن نظراتِ در انتظار بررسی نخواهد بود.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وب‌سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند

تعهدات اساکو:

وب‌سایت اساکو طبق قوانین جرایم رایانه‌ای تلاش خواهد كرد که اطلاعات کاربران را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نموده و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در قالب اجاره، فروش و اشتراک‌گذاری در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد مگر در صورتی که با دیگر شرکت یا سازمان ادغام شود یا مراجع قضایی اطلاعات هر کاربر را به هر دلیلی از اساکو بخواهند.

اساکو جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه‌های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیرمجاز به آن‌ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمی‌توانیم هیچ تضمینی در این رابطه به کاربران بدهیم.

همچنین متاسفانه،‌ با وجود ادوات امنیتی، نمی‌توان ایمنی هیچ مخابره داده‌ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه کاربران برای ما می‌فرستند،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی‌توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیرقانونی به اطلاعات شخصی کاربران را قبول كنیم.

همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نموده و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که شرکت اساکو مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از این سایت ندارد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی:

اساکو حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست‌نامه تغييرات لازم را ايجاد کند. اگرچه سعي مي‌شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف‌اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را ارایه نمايند و یا از سایت اساکو خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود.

پرسش‌ها و پیشنهادها:

در صورتی که درباره این سیاست حفظ حریم خصوصی اساکو پرسشی دارشته یا قصد ارایه پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن‌ها را دارید، با استفاده از فرم تماس با ما آن را با مدیریت شرکت اساکو در میان بگذارید.