آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس،جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

لاستیک دور درب یا درزبند درب کانتینر، به عنوان زیر مجموعه ای از لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر در اساکو به فروش می رسد. این محصول اگرچه قطعه ساده ای به نظر می رسد؛ اما در ایزوله کردن محیط داخل کانتینر نقش بسیار حیاتی دارد. به همین دلیل شرکت اساکو در ساخت لاستیک دور درب، تمام سعی خود را نموده تا قطعه ای کاملا با کیفیت تحویل مشتری دهد.

لاستیک 128

معرفی لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

لاستیک دور درب که لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر به عنوان یک قطعه ساده؛ اما کاملا کاربردی و مهم در مجموعه اساکو تولید می شود. از این قطعه جهت ایزوله نمودن محیط داخلی کانتینر از فضای بیرون، استفاده می کنند. اهمیت این موضوع زمانی معلوم می گردد که لاستیک دور درب خراب میشود و تبادل دمایی مابین فضای داخل و بیرون کانتینر انجام می شود.

در همین راستا باید گفت این تبادل دمایی می تواند سبب مشکلاتی مانند افزایش دمای داخل کانتینر گردد، در حالی که دمای سردخانه باید در محدوده ای باشد که محصول ذخیره شده به خوبی نگهداری شود. لذا وقتی دما داخل سردخانه نوسان داشته باشد، امکان خراب شدن محصولات وجود دارد. از سوی دیگر موتور و یا کمپرسور سیستم خنک کننده داخل کانتینر، باید بیشتر کار کند تا دما در رنج مورد نظر حفظ شود. همچنین در کنار دما باید از تبادل نور و رطوبت و صدا نیز جلوگیری شود.

بنابراین برای ایزوله کردن محیط درون کانتینر نصب قطعه لاستیک دور درب باکیفیت ضروری می باشد.

کیفیت لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر
کیفیت لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

کیفیت لاستیک دور درب سردخانه های وانت کامیون و تریلر

لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر اساکو در اندازه استاندارد ساخته شده و با توجه به کیفیت ساخت، کمک میکند باز و بسته شدن درب کانتینر به راحتی انجام شود و درب باز نماند. باید قبول کرد این خودروهای یخچالدار وقتی برای پخش مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت مداوم در مقابل جایگاه هایی مانند فروشگاه های مختلف، بازو بسته میشوند. به همین دلیل دمای داخل سردخانه دچار نوسان می گردد. البته لازم است متذکر شویم در راستای کمک به بازو بسته شدن خوب درب اتاقهای یخچالدار خودرو، شرکت اساکو یراق آلاتی مانند قفل لولا و یراق کانتینرهای وانت کامیون تریلر و غیره را نیز به صورت با کیفیتی تولید و عرضه می نماید. به همین دلیل در ادامه در کنار صحبت درباره لاستیک دور درب، درباره لولا و قفل و… نیز سخن گفته خواهد شد.

خودروهایی که برای پخش محصولات فاسد شدنی مانند گوشت و مرغ و ماهی به کار میروند دارای اتاق حمل یخچال دار هستند. این نوع کانتینرها به گونه ای طراحی شده اند که سرما را از کف خودرو منتقل می کنند. اما مانند یخچال، اگر درب کانتینر به خوبی بازو بسته نشود، امکان خرابی مواد غذایی وجود دارد، به همین دلیل در تعبیه قطعاتی مانند لاستیک و لولا این گونه خودروها، باید دقت زیادی مبذول کرد.

در همین راستا شرکت اساکو، لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر را از محصول باکیفیت پی وی سی تولید می کند. زیرا ممکن است براثر باز و بسته نمودن مداوم در طولانی مدت، دچار تخریب شوند. باید قبول کرد به طور کلی با توجه به اینکه اگر لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر از مواد بی کیفیتی تهیه شوند ممکن است بعد از مدتی دچار مشکلاتی مانند شل شدن و دفرمه شدن، پارگی، ترک خوردگی و خشک شدن گردند، لذا اساکو سعی نموده کار بسیار با کیفیتی عرضه نماید.

خرید لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر

اساکو، لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر را در ابعاد و مشخصاتی طراحی نموده که هم اکنون برای کلیه خودروهای یخچالدار قابل استفاده باشد؛ به همین دلیل در حال حاضر در خودروهای نیسان، وانت، ایسوزو، کامیونت و کامیون یخچال دار و … استفاده می کنند. در صورت خرابی لاستیک دور درب این خودروها، با  اطمینان می توان از قطعه باکیفیت اساکو استفاده نمود.

همچنین جهت خدمات رسانی کامل به شرکتهای سازنده اتاق بار یخچالی و تعمیرکاران، قفل و لولا و یراق سردخانه های وانت کامیون تریلر و غیره را نیز از جنس استیل و گالوانیزه ساخته و همزمان با لاستیک ها عرضه می کند. اساکو جهت جلوگیری از زنگ زدگی یراق آلات خود، این قطعات را از فلزات ضد زنگ می سازد و سعی می کند محصولاتش هم ضد زنگ و خوش ساخت باشند و هم در اندازه استاندارد تحویل مشتری شوند. باید قبول کرد یراق آلات چنین خودروهایی اگر بدون درنظر گرفتن استاندارد مناسب خودروهای مختلف، ساخته شوند، حتی اگر خوش ساخت و باکیفیت باشند، عملکرد مناسبی نخواهند داشت و سبب بروز مشکلات فراوانی برای صاحبان خودرو و کارفرمایان می شوند.

قفل و لولا و یراق سردخانه های وانت کامیون تریلر و غیره نیز در اساکو مانند لاستیک دور درب، متناسب با استانداردهای درب اتاق خودروهای مختلف، طراحی شده اند و دارای جنس محکم و خوبی هستند. شرکت اساکو به کیفیت و تنوع کار خود اهمیت زیادی می دهد. در همین راستا در ادامه به انواع لاستیک دور درب ساخته شده توسط این شرکت، خواهیم پرداخت.

قفل 101

انواع لاستیک کانتینرهای وانت کامیون و تریلر

اساکو، لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر خود را از پی وی سی یا پلی وینیل کلراید تهیه می کند. پی وی سی یک ماده دی الکتریک است و عایق بسیار مناسبی می باشد، در مقابل سایش نیز مقاومت بالایی دارد. همچنین ارزان و در دسترس است و نسبت به سایر پلاستیک ها فشرده تر می باشد و البته قابل بازیافت نیز هست.

شرکت اساکو بنا بر ابعاد درب ها، لاستیک دور درب را در سایز های مختلفی عرضه می کند تا به خوبی در محل نصب شوند. باید قبول کرد این قطعه ساده اگر در سایز مناسبی استفاده نگردد، فاصله مابین در و چهارچوب به خوبی پر نخواهد شد. در همین راستا شرکت اساکو در عین اینکه سعی کرده کیفیت کار همواره بالا باشد، این نوارها را در رنگهای طوسی مشکی و سفید و در ابعاد متناسب با در های مختلف عرضه می کند. به طوری که در پک محصولات اساکو، لاستیک سردخانه های وانت کامیون و تریلر و از سایز ۲۰ تا ۸۵ میلیمتر دیده می شوند. البته لازم به ذکر است این محصولات همگی ضخامت مناسبی دارند تا در هنگام نصب آسیب نبینند.

شرکت اساکو تنها تولید کننده انواع لاستیک کانتینرهای وانت کامیون و تریلر می باشد که توانسته است محصولی جایگزین نمونه های مشابه خارجی تولید نماید.

تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین


آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

زاگرس کمپرسور ایرانیان

زاگرس کمپرسور ایرانیان

فروشگاه قفل روشن

فروشگاه قفل روشن

مشاوره رایگان