آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس، جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

شرکت دلتا کار

شرکت دلتا کار

شرکت دلتا کار

(سهامی خاص) از سال ۱۳۳۹ به منظور طراحی و ساخت دستگاه‌های راه‌سازی و صنعتی در تهران با شماره ثبت ۷۲۷۱ تأسیس شد. طی سال‌های ۱۳۳۹ لغایت ۱۳۶۹ عمده فعالیت شرکت در زمینه ساخت دستگاه‌های راه‌سازی و ساختمانی متمرکز بود که در همین راستا موفق به طراحی و ساخت دامپر، بتونیر تأسیسات شن و ماسه (سرند، ماسه شور، فیدر، انواع نوار نقاله، سیلو و غیره) گردید.

از سال ۱۳۶۹ با هدف بهره‌برداری بهتر از معادن سنگ‌های تزئینی، شرکت موفق به طراحی و ساخت دستگاه‌های سیم برش الماسه با کنترل کشش اتوماتیک گردید که تاکنون بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع دستگاه‌های سیم برش الماسه تولید و در حال بهره‌برداری هست. با توجه به قابلیت، توانایی و تجارب فنی موجود شرکت همراه با شرایط مساعد بازار، این شرکت از سال ۱۳۷۶ تصمیم به طراحی و ساخت تجهیزات زمینی فرودگاهی گرفت.

در این راستا بیش از ۱۵ نوع از انواع تجهیزات زمینی فرودگاهی شامل انواع پله‌های بدنه و سیع و بدنه باریک، ماشین حمل بیمار، ماشین حمل غذا، ماشین سرویس آب و ماشین سرویس دستشویی هواپیما و انواع تجهیزات زمینی حمل بار (دالی، انواع استند، گاری، تریلر) را تولید و در اختیار خطوط هواپیمایی مختلف قرار داده شده است.
لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱: ۲۰۱۵، استاندارد بین‌المللی رسیدگی به شکایات مشتریان ISO ۱۰۰۰۲: ۲۰۱۴ از شرکت گواهی دهنده TUV NORD آلمان گواهینامه ISIRI ISO ۹۰۰۱ : ۲۰۱۵ از مرکز تائید صلاحیت ایران (NACI) تأییدیه تولید (PA-۱۱)، از سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و عضویت حقوقی در انجمن علمی استاندارد جمهوری اسلامی ایران هست.

سایت شرکت : دلتا کار

مهار تورم و رشد تولید


آخرین مقالات

قفل و لولا سردخانه های خودرو

قفل و لولا سردخانه های خودرو

سردخانه ماشینی چیست؟

سردخانه ماشینی چیست؟

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

مشاوره رایگان