آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس، جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

شرکت دلتا کار

شرکت دلتا کار

شرکت دلتا کار

(سهامی خاص) از سال ۱۳۳۹ به منظور طراحی و ساخت دستگاه‌های راه‌سازی و صنعتی در تهران با شماره ثبت ۷۲۷۱ تأسیس شد. طی سال‌های ۱۳۳۹ لغایت ۱۳۶۹ عمده فعالیت شرکت در زمینه ساخت دستگاه‌های راه‌سازی و ساختمانی متمرکز بود که در همین راستا موفق به طراحی و ساخت دامپر، بتونیر تأسیسات شن و ماسه (سرند، ماسه شور، فیدر، انواع نوار نقاله، سیلو و غیره) گردید.

از سال ۱۳۶۹ با هدف بهره‌برداری بهتر از معادن سنگ‌های تزئینی، شرکت موفق به طراحی و ساخت دستگاه‌های سیم برش الماسه با کنترل کشش اتوماتیک گردید که تاکنون بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع دستگاه‌های سیم برش الماسه تولید و در حال بهره‌برداری هست. با توجه به قابلیت، توانایی و تجارب فنی موجود شرکت همراه با شرایط مساعد بازار، این شرکت از سال ۱۳۷۶ تصمیم به طراحی و ساخت تجهیزات زمینی فرودگاهی گرفت.

در این راستا بیش از ۱۵ نوع از انواع تجهیزات زمینی فرودگاهی شامل انواع پله‌های بدنه و سیع و بدنه باریک، ماشین حمل بیمار، ماشین حمل غذا، ماشین سرویس آب و ماشین سرویس دستشویی هواپیما و انواع تجهیزات زمینی حمل بار (دالی، انواع استند، گاری، تریلر) را تولید و در اختیار خطوط هواپیمایی مختلف قرار داده شده است.
لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱: ۲۰۱۵، استاندارد بین‌المللی رسیدگی به شکایات مشتریان ISO ۱۰۰۰۲: ۲۰۱۴ از شرکت گواهی دهنده TUV NORD آلمان گواهینامه ISIRI ISO ۹۰۰۱ : ۲۰۱۵ از مرکز تائید صلاحیت ایران (NACI) تأییدیه تولید (PA-۱۱)، از سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و عضویت حقوقی در انجمن علمی استاندارد جمهوری اسلامی ایران هست.

سایت شرکت : دلتا کار

تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین


آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

شرکت مهندسی مهاران

شرکت مهندسی مهاران

صنایع برودتی آتا

صنایع برودتی آتا

مشاوره رایگان