آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس، جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

شرکت پاکران

شرکت پاکران

شرکت پاکران

با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، و آغاز دوران سازندگی کشور، لزوم شکل‌گیری کارخانه‌های تولید‌کننده مطرح شد و پس از انقلاب و به ویژه خاتمه جنگ تحمیلی، روند حرفه‌ای‌گری در صنعت تولید، رشدی روز افزون داشت. اما با وجود رشد و شکوفایی صنعت در ایران، تولید، می‌تواند افقهای گسترده‌تری را پیش روی خویش متصور شود و تولید کاربری نیز این بضاعت را دارد تا با اتخاذ سیاست‌های مؤثر در این زمینه، تا جایگاه شایسته ارتقاء یابد.
به نظر می‌رسد، تولید کاربری (اتاق‌سازی) با وجود همه‌ی پیشرفت‌های کمی و کیفی، همچنان نیازمند گسترش دانش تولید و افزایش سطح استفاده از تکنولوژی‌های روز هست.

بی تردید رشد صنعت و تولید در هر جامعه‌ای از جمله شاخص‌های پویایی اقتصادی آن کشور است. مجتمع صنعتی پاکران یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های تولید انواع کاربری به حساب می‌آید که با گذر زمان و پیشرفت و توسعه تکنولوژی همگام شده و محصولات جدید و مدرن نیز تولید کرده است و با سابقه‌ی طولانی در ساخت انواع کاربری، همواره پشتیبان عمران و آبادی میهن اسلامی بوده است.

در عصر حاضر که عصر تکنولوژی و فناوری نام گرفته است، شاهد پیشرفت سریع و تحولات عظیمی در تمامی عرصه‌های علمی و پژوهشی در حیطه‌های صنعتی هستیم. مجتمع صنعتی پاکران با ۲۰ سال تجربه و بهره‌مندی از جدیدترین تجهیزات و کادری مجرب و متخصص، مبادرت به ساخت و طراحی محصولات متنوع و سازگار با شرایط جغرافیایی کشور نموده است.

این مجتمع که در حدود دو دهه است که ظاهر خودرو‌های باری را تغییر می‌دهد، در رابطه با کسب و کار خود و به ویژه رستوران و کافه‌های سیار معتقد است، اعتماد به بخش خصوصی واقعی کشور، در قالب بنگاه‌های کوچک و متوسط، صنعت و اقتصاد کشور را متحول خواهد کرد.

مجتمع صنعتی پاکران از کارشناسان ورزیده، و نرم‌افزار‌های پیشرفته طراحی مهندسی برای تولید بهتر محصولات استفاده نموده و در عین حال، در طول سالیان سال برای شرکت‌های خودروسازی مبادرت به ساخت انواع اتاق (کاربری) نموده و زیر مجموعه انجمن کاربری سازان کشور نیز هست.
این گروه صنعتی بر اساس نیاز مشتریان محترم و با حفظ و رعایت کلیه استاندارد‌های مورد نیاز، در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، ارائه خدمات می‌نماید.

در این مجموعه که از ذوق، هنر و دانش نیرو‌های با تجربه در کنار افراد تحصیل کرده استفاده می‌شود، هر وسیله‌ای که نام خودرو به آن اطلاق شود، به محصول یا خودرویی با کاربری خاص و مورد نیاز مشتری تبدیل می‌شود، از محصولات تولیدی این واحد تولیدی می‌توان به خودرو آتش نشانی، خودرو حمل زبااله، رستوران‌های سیار، انواع اتاق کمپرسی، لیفت بک درب عقب کامیون، انواع اتاق‌های یخچالی، اتاق‌های مسقف ایزوله، خودروبر و خودرو حمل مرغ، آشپزخانه سیار و کانکس اشاره کرد.

مجتمع صنعتی پاکران یک گروه تولیدی در زمینه ساخت اتاق بار کامیون و کامیونت است و طی سال‌ها تلاش بی‌وقفه توانسته است به یکی از قدرتمند‌ترین شرکت‌ها در زمینه اتاق‌سازی تبدیل شود و نام خود را در کنار اتاق ساز‌های معتبر و معروف ایران ثبت کند.

زیبایی، دوام، ایمنی در مقابل فشار و سنگینی بار و نیز دارا بودن استقامت پوششی در برابر عوامل طبیعی و ابعاد استاندارد از ویژگی‌های تولیدات مجتمع صنعتی پاکران است.

مجتمع صنعتی پاکران با بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی مفید و بهره‌گیری از دانش فنی روز دنیا با تولید بهترین، مقاوم‌ترین و زیباترین کانتینر‌های فلزی، چادری، یخچالی و … قابل نصب بر روی انواع کامیون و با ظرفیت‌های مختلف، توانسته است گامی در جهت توسعه صنعت حمل و نقل ملی میهن بر دارد پاکران، علاوه بر تمام فعالیت‌های ذکر شده، برای سهولت خرید مشتریان حقیقی و حقوقی، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی و معتبر از خودرؤسازان داخلی و وارداتی نمود و شروع به فروش مستقیم و بدون واسطه انواع کامیون و کامیونت ایسوزو، جک، هیوندا، آمیکو و … کرد.

سایت شرکت: پاکران

مهار تورم و رشد تولید


آخرین مقالات

قفل و لولا سردخانه های خودرو

قفل و لولا سردخانه های خودرو

سردخانه ماشینی چیست؟

سردخانه ماشینی چیست؟

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

مشاوره رایگان