آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس،جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

شرکت پاکران

شرکت پاکران

شرکت پاکران

با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، و آغاز دوران سازندگی کشور ، لزوم شکل گیری کارخانه های تولید کننده مطرح شد و پس از انقلاب و به ویژه خاتمه جنگ تحمیلی ، روند حرفه ای گری در صنعت تولید ، رشدی روز افزون داشت . اما با وجود رشد و شکوفایی صنعت در ایران ، تولید ، می تواند افق های گسترده تری را پیش روی خویش متصور شود و تولید کاربری نیز این بضاعت را دارد تا با اتخاذ سیاست های موثر در این زمینه ، تا جایگاه شایسته ارتقاء یابد .
به نظر می رسد ، تولید کاربری ( اتاق سازی ) با وجود همه ی پیشرفت های کمی و کیفی ، همچنان نیازمند گسترش دانش تولید و افزایش سطح استفاده از تکنولوژی های روز می باشد .
بی تردید رشد صنعت و تولید در هر جامعه ای از جمله شاخص های پویایی اقتصادی آن کشور است . مجتمع صنعتی پاکران یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید انواع کاربری به حساب می آید که با گذر زمان و پیشرفت و توسعه تکنولوژی همگام شده و محصولات جدید و مدرن نیز تولید کرده است و با سابقه ی طولانی در ساخت انواع کاربری ، همواره پشتیبان عمران و آبادی میهن اسلامی بوده است .
در عصر حاضر که عصر تکنولوژی و فناوری نام گرفته است ، شاهد پیشرفت سریع و تحولات عظیمی در تمامی عرصه های علمی و پژوهشی در حیطه های صنعتی می باشیم . مجتمع صنعتی پاکران با 20 سال تجربه و بهره مندی از جدیدترین تجهیزات و کادری مجرب و متخصص ، مبادرت به ساخت و طراحی محصولات متنوع و سازگار با شرایط جغرافیایی کشور نموده است .
این مجتمع که در حدود دو دهه است که ظاهر خودروهای باری را تغییر می دهد ، در رابطه با کسب و کار خود و به ویژه رستوران و کافه های سیار معتقد است ، اعتماد به بخش خصوصی واقعی کشور ، در قالب بنگاه های کوچک و متوسط ، صنعت و اقتصاد کشور را متحول خواهد کرد .
مجتمع صنعتی پاکران از کارشناسان ورزیده ، و نرم افزار های پیشرفته طراحی مهندسی برای تولید بهتر محصولات استفاده نموده و در عین حال ، در طول سالیان سال برای شرکت های خودروسازی مبادرت به ساخت انواع اتاق ( کاربری ) نموده و زیر مجموعه انجمن کاربری سازان کشور نیز می باشد .
این گروه صنعتی بر اساس نیاز مشتریان محترم و با حفظ و رعایت کلیه استانداردهای مورد نیاز ، در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ، ارائه خدمات می نماید .
در این مجموعه که از ذوق ، هنر و دانش نیروهای با تجربه در کنار افراد تحصیل کرده استفاده میشود ، هر وسیله ای که نام خودرو به آن اتلاق شود ، به محصول یا خودرویی با کاربری خاص و مورد نیاز مشتری تبدیل می شود ، از محصولات تولیدی این واحد تولیدی میتوان به خودرو آتش نشانی ، خودرو حمل زبااله ، رستوران های سیار ، انواع اطاق کمپرسی ، لیفت بک درب عقب کامیون ، انواع اتاق های یخچالی ، اتاق های مسقف ایزوله ، خودروبر و خودرو حمل مرغ ، آشپزخانه سیار و کانکس اشاره کرد .
مجتمع صنعتی پاکران یک گروه تولیدی در زمینه ساخت اتاق بار کامیون و کامیونت است و طی سال ها تلاش بی وقفه توانسته است به یکی از قدرتمند ترین شرکت ها در زمینه اتاق سازی تبدیل شود و نام خود را در کنار اتاق سازهای معتبر و معروف ایران ثبت کند .

زیبایی ، دوام ، ایمنی در مقابل فشار و سنگینی بار و نیز دارا بودن استقامت پوششی در برابر عوامل طبیعی و ابعاد استاندارد از ویژگی های تولیدات مجتمع صنعتی پاکران می باشد .
مجتمع صنعتی پاکران با بیش از 20 سال سابقه ی مفید و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا با تولید بهترین ، مقاوم ترین و زیباترین کانتینرهای فلزی ، چادری ، یخچالی و … قابل نصب بر روی انواع کامیون و با ظرفیت های مختلف ، توانسته است گامی در جهت توسعه صنعت حمل و نقل ملی میهن بر دارد پاکران ، علاوه بر تمام فعالیت های ذکر شده ، برای سهولت خرید مشتریان حقیقی و حقوقی ، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی و معتبر از خودروسازان داخلی و وارداتی نمود و شروع به فروش مستقیم و بدون واسطه انواع کامیون و کامیونت ایسوزو ، جک ، هیوندا ، آمیکو و … کرد .

سایت شرکت: پاکران


آخرین مقالات

خرید لاستیک دور درب

خرید لاستیک دور درب


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

صنایع برودتی سازاق

صنایع برودتی سازاق

پایا سرد

پایا سرد

مشاوره