آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس، جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

شرکت برودت گستر خاورمیانه (اورکا)

شرکت برودت گستر خاورمیانه (اورکا)

شرکت برودت گستر خاورمیانه (اورکا)

مجتمع برودتی اورکا با مدیریت موفق و ایده‌های خلاق در نظام تولید مدرن، بهبود تولیدات متنوع و کارآمد در حوزه کاربری‌های یخچالی و خاص از سال ۱۳۸۵ عرضه نموده است، مدیران اورکا در فلسفه مدیریت خود حفظ ارزش‌ها و رضایتمندی مصرف کنندگان را عامل موفقیت خود قرار داده‌اند.

سوابق دیرین مجموعه: بکارگیری اصول در تولید، پشتیبانی محصولات که شامل شبکه‌ای وسیع از عوامل توزیع و نگهداری هست و عاملی جهت رشد و شکوفایی مجموعه بوده و از همان آغاز فعالیت، توانسته‌اند با ارائه محصولاتی متمایز به لحاظ کیفیت و قیمت‌های متناسب با آن، نقش بسزایی در ارتقاء سطح کیفیت اتاق‌های ایزوله و سردخانه‌ای دارد.

هدف ما خدمت به افزایش سلامت محصولات غذایی و دارویی و…، بهبود سطح کیفی محصولات تولیدی خود و ارائه تولیداتی مطابق با استانداردهای مربوطه در حوزه صنایع برودتی می‌باشد که متناسب با آخرین دستاوردها بوسیله فراهم نمودن تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه‌ها و پشتیبانی عالی مشتریان خواهد بود. هم‌اکنون پس از گذشت سال‌ها، در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی هستیم.

این شرکت با اتکاء به کادر تخصصی، کارشناسان زبده و امکانات لازم به عنوان یکی از تولیدکنندگان در زمینه صنعت برودت با دارا بودن محصولاتی قابل قبول به لحاظ ظاهری و کیفی از دیدگاه مصرف‌کننده، ضمن فراهم نمودن مجموعه‌ای متفاوت، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پیاده‌سازی تجهیزاتی متناسب با نیاز مراکز در داخل و خارج از کشور اعلام می‌دارد.

سایت شرکت: شرکت برودت گستر خاورمیانه (اورکا)

مهار تورم و رشد تولید


آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

مشاوره رایگان