آدرس:

تهران، سه راه تهرانپارس، جاده آبعلی، خیابان اتحاد، پلاک 243

تلفن:

09124179750 - 02177348201

افزون روان فرایند

افزون روان فرایند

افزون روان فرایند

از مجموعه شرکت های گروه صنعتی و بازرگانی افزون، می باشد که به صورت تخصصی به فعالیت های بازرگانی در زمینه افزودنی های صنعت روانکاری و روغن پایه اشتغال، دارد.

این مجموعه با بهره گیری از تجربیات بیش از نیم قرن مدیران خود، از سال 1378 به صورت رسمی عهده دار مرتفع نمودن نیازهای صنایع کشور در صنعت روانکاری شده و تمرکز فعالیت های خود را در راستای ماموریت خویش تدارک دیده است.

چشم انداز :

شرکت ‌افزون‌روان با کوله‌باری از تجربه، با ارائه خدمات زنجیره تأمین از مرحله شناسایی بهترین منابع تولید تا تحویل مواد افزودنی محصولات روانکاری به علاوه انواع روغن‌های پایه، به عنوان مزیت اصلی شایستگی خویش، برای یاری به صنایع کشور همت گماشته است.

فعالیت خدمات بازرگانی با تکیه بر این مزیت، دیدگاه تأمین‌کنندگان معتبر بین‌المللی را جهت بهره‌گیری از کیفیت این خدمات، برای انتخاب همکار در حوزه ایران و خاورمیانه بیش از پیش جلب نموده است و برای صنایع کشور نیز با رضایت از دریافت خدمات عرضه شده، زمینه همکاری استراتژیک و بلند مدت فیمابین را ایجاد نموده است.

ماموریت شرکت افزون روان

مواد اولیه صنعت روانکاری اعم از روغن پایه و افزودنی با رویکرد کاربرد در صنایع مختلف را به صورت مستمر  تامین می نماییم به طوریکه تلاش می کنیم به عنوان تکیه گاهی مطمئن برای تولیدکنندگان داخلی و تامین کنندگان خارجی و نهادهای پژوهشی و قانون گذار، مطرح شده و شایستگی خود را برای مشتریان در همه ابعاد به اثبات برسانیم.

در اختیار داشتن امکان ارتباط موثر با بهترین تامین کنندگان جهان، ارائه خدمات مالی متنوع، امکان دریافت وجوه ارزی و ریالی کالا، تحویل متناسب با تقاضای مشتری در مبادی ورودی کشور و یا محل مصرف خریدار و در دسترس قراردادن کالاهای صنایع کوچک و یا در حالت اضطرار و برنامه ریزی نشده برای صنایع بزرگ از نقاط قوت این شرکت می باشد.

همزمان با فعالیتهایی مبتنی بر توسعه فناوری صنعت روانکاری در جهان، سطح دانش مهندسی مجموعه را برای پاسخ به نیازهای فنی مشتریان در بالاترین حد ممکن حفظ خواهیم نمود و دائما در حال پایش نوآوریها و به روز رسانی خود، خواهیم بود.

خود را موظف نمودیم در ایجاد اشتغال، استفاده از همکاری نیروهای متخصص و حوزه دانشگاهها، پرورش نیروهای مستعد و کارآمد، ارتقاء توانمندی و کیفیت زندگی کاری سرمایه های انسانی فعالیت نماییم.

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کاربری روشهای نوین در جهت سازگاری محصولات با محیط زیست و ارتقاء سطح تکنولوژی صنعت روانکاری تلاش می نماییم.

مهار تورم و رشد تولید


آخرین مقالات

قفل و لولا سردخانه های خودرو

قفل و لولا سردخانه های خودرو

سردخانه ماشینی چیست؟

سردخانه ماشینی چیست؟

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن

عایق سردخانه‌ ای و انواع آن


دسته بندی مقالات


مشتریان ما

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت پویشگران دانش طب کاسپین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شرکت کار آفرینان سرد آذر دلفین

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

شركت طراحی مهندسی سيمان سازان

مشاوره رایگان